Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Neden Güvenilir?

Eflatunkitap.com Güvenilir mi? Neden Güvenmeliyim?

1- Şirketimiz Sinopsis Medya İletişim A.Ş. İstanbul/Üsküdar vergi dairesine bağlıdır.

2- Eflatunkitap.com sanal pos işlemleri için sektörün öncü kuruluşları ile çalışıp riskinizi en aza indirir.

3- Alışverişinizde maksimum güvenlik için SSL sertifikası mevcuttur.

4- Eflatunkitap.com üzerinde satılan tüm kitaplar Fikir ve sanat eserlerinin izinsiz çoğaltılmalarının ve taklit edilmelerinin önlenmesi amacıyla; fikir ve sanat eserlerinin çoğaltılmış nüshaları ile süreli olmayan yayınların üzerine yapıştırılan, sökülmesi halinde parçalanan ve yapıştırıldığı malzemenin özelliğini kaybettiren nitelikte güvenlik şeridi içeren holografik özellikli bir güvenlik etiketini barındıran veya dijital olarak üretilen güvenlik etiketi bulunan bandrollü ürünlerdir.

5- Eflatunkitap.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde ki 50.000 ürün den fazlası Esenyurt/İstanbul da bulunan deposundan siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir.

6- Üyelik bilgileri kesinlikle 3. kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır. İsteyen kullanıcılar için Eflatunkitap.com üyeliksiz alışverişe de açıktır.

7- Eflatunkitap.com' a yapacağınız iadelerde fatura tutarı 3 iş günü içinde hesabınıza veya kartınıza iade edilmektedir.

8- Öğrenmek istediğiniz her konu için bilgi@eflatunkitap.com'a mail gönderebilirsiniz, mesajınıza mesai saatlerinde dönüş yapılacaktır.

Kapat